Bu site, tarayıcınız için sınırlı desteğe sahiptir. Edge, Chrome, Safari veya Firefox'a geçmenizi öneririz.

%15 İNDİRİM KODU: "MUESLII15"
3.000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Sepet

Ürün ve Para iade politikamız


Satın Aldığınız Ürünlerin tarafımıza iadesi ve alışveriş tutarı Paranızın tarafınıza iadesi Hakkında Bilgiler ve süreçler:
 
Mueslii Türkiye’nin siz değerli müşterilerinin iade ve değişim hakkı saklıdır.
İADE İŞLEMİNİZ İÇİN  SİTEMİZDEKİ SELF SERVİS İADE LİNKİNİ KULLANABİLİR VEYA AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İADE TALEBİNİZİ OLUŞTURABİLİRSİNİZ

https://shopify.com/27046486/account
 
 
 muesliiturkey@gmail.com mail adresi üzerinden Müşteri Temsilciniz ile irtibat kurabilirsiniz.

İade işlemleri satın alınan ürüne ait fatura ve ürünün Mueslii Türkiye'nin resmi  distribütör şirketi PRM MAĞAZACILIK HİZMETLERİ TİC.A.Ş. 'nin iade birimi adresine  ulaşması ile başlar. Kredi kartı ve havale iade işlemleri 14 gün içerisinde tarafınıza yapılır.
Kullanıcının talep etmesi durumunda aynı bedelle farklı bir ürün ile değişimi de yapılmaktadır. 
İade ve Değişim şartları nelerdir? 
Ürün iade ve değişimleri ürünün satın alınmış olduğu fatura tarihinden itibaren 14 gün içerisinde yapılabilir.
İade veya değişim için, ürünün tekrar satılmasına engel olmayacak halde, kullanılmamış veya zarar görmemiş olması gerekir.
Siparişinizi teslim aldıktan sonra üründen kaynaklanan bir problemden (hasar, arıza vs), ürünü beğenmeme veya ürünün size uygun olmadığına karar verdiğinizden dolayı ürünlerinizi iade edebilisiniz.
Ürünlerin elinize geçtiği tarihten itibaren en geç 14 gün içinde, ürünü orijinal ambalajı içersinde ve yanında gönderilen belgelerle birlikte KARGO ile aşağıdaki adrese göndererek iade edebilirsiniz.


Ürün iadesinde dikkat edilmesi gereken konular:
•    Ürün(ler) orjinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olmalıdır. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla ürün(ler)in  ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. 
•    Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde alınamamaktadır. 
•    Müşterinin ürünü iade etmesi halinde, ürün tarafımıza ulaştıktan sonra ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. İade edilen ürün tarafımıza ulaştığı andan itibaren 14  gün içerisinde ürün bedeli tarafınıza iade edilir. 
•   Kargo ücreti tarafımızca  ödenmiş bir ürünün para iadesi yapıldığında sadece ürünün fatura üstünde yazan tutarı iade edilir. Kargo ücreti geri iade edilmez.
İade edilecek ürünlerin gönderileceği adresimiz:
 
PRM MAĞAZACILIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
MUESLII TÜRKİYE 
ŞAHKULU MAHALLESİ.İSTİKLAL CADDESİ.NO 231/53 BEYOĞLU İSTANBUL

İade için ilgili müşteri ilişkileri departmanımıza muesliiturkey@gmail.com adresimize elektronik posta göndererek iade ve diğer her konuda bilgi alabilirsiniz.