Ürün ve Para iade politikamız


Satın Aldığınız Ürünlerin tarafımıza iadesi ve alışveriş tutarı Paranızın tarafınıza iadesi Hakkında Bilgiler ve süreçler:

 

Mueslii Türkiye’nin siz değerli müşterilerinin iade ve değişim hakkı saklıdır.

İade işlemlerinin daha sağlıklı ve hızlı ilerlemesi için 0212 245 00 83  nolu telefon üzerinden veya muesliiturkey@gmail.com mail adresi üzerinden Müşteri Temsilciniz ile irtibat kurabilirsiniz.

İade işlemleri satın alınan ürüne ait fatura ve ürünün Mueslii Türkiye'nin resmi  distribütör şirketi PRM MAĞAZACILIK HİZMETLERİ TİC.A.Ş. 'nin iade birimi adresine  ulaşması ile başlar. Kredi kartı ve havale iade işlemleri maksimum 14 iş günü içerisinde tarafınıza yapılır.

Kullanıcının talep etmesi durumunda aynı bedelle farklı bir ürün ile değişimi de yapılmaktadır. Kullanıcılar iade işlemleri sırasında kargo ücreti ödemezler. 

İade ve Değişim şartları nelerdir? 

Ürün iade ve değişimleri ürünün satın alınmış olduğu fatura tarihinden itibaren 14 gün içerisinde yapılabilir.

İade veya değişim için, ürünün tekrar satılmasına engel olmayacak halde, kullanılmamış veya zarar görmemiş olması gerekir.

Siparişinizi teslim aldıktan sonra üründen kaynaklanan bir problemden (hasar, arıza vs), ürünü beğenmeme veya ürünün size uygun olmadığına karar verdiğinizden dolayı ürünlerinizi iade edebilisiniz.

Ürünlerin elinize geçtiği tarihten itibaren en geç 14 gün içinde, ürünü orijinal ambalajı içersinde ve yanında gönderilen belgelerle birlikte YURTİÇİ KARGO ile aşağıdaki adrese göndererek iade edebilirsiniz.Başka kargo şirketleri ile yapılan iadelerin gönderi ücreti tarafımızca ödenmez ve teslim alınmadığı sürece işleme alınmayacaktır.

Ürün iadesi için YURTİÇİ KARGO İADE KODU bilgilerini müşteri hizmetlerimizden temin edebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri irtibat:0212 2450083

Ürün iadesinde dikkat edilmesi gereken konular:

•    Ürün(ler) orjinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olmalıdır. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla ürün(ler)in  ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. 

•    Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde alınamamaktadır. 

•    Müşterinin ürünü iade etmesi halinde, ürün tarafımıza ulaştıktan sonra ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. İade edilen ürün tarafımıza ulaştığı andan itibaren 14 iş günü içerisinde ürün bedeli tarafınıza iade edilir. 

•   Kargo ücreti tarafımızca  ödenmiş bir ürünün para iadesi yapıldığında sadece ürünün fatura üstünde yazan tutarı iade edilir. Kargo ücreti geri iade edilmez.

İade edilecek ürünlerin gönderileceği adresimiz:

 

PRM MAĞAZACILIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.

MUESLII TÜRKİYE 

 

Evliyaçelebi mah.Meşrutiyet Cad.No:92/A 

34430 Şişhane/BEYOĞLU İSTANBUL

TEL:0212-2450083

İade için ilgili müşteri ilişkileri departmanımızdan yukarıdaki telefon numaramızı arayarak her konuda bilgi alabilirsiniz.