Bu site, tarayıcınız için sınırlı desteğe sahiptir. Edge, Chrome, Safari veya Firefox'a geçmenizi öneririz.

%15 İNDİRİM KODU: "MUESLII15"
3.000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Sepet

Teslimat

Siparişini verdiğim ürün ne zaman kargoya verilir, ne kadar sürede elime geçer?

 Mueslii Türkiye 'nin kargo gönderimlerindeki çözüm ortağı

YURTİÇİ KARGO dur. Sitemizden vereceğiniz siparişler,

YURTİÇİ KARGO Güvencesiyle en hızlı ve güvenli şekilde size ulaştırılacaktır.

 Mueslii Türkiye 'den aldığınız ürünleri size mümkün olan en kısa süre içerisinde ulaştırmayı kendine amaç edinmiştir. Bu nedenle, site üzerinden sattığımız ürünlerin büyük kısmını  Mueslii Türkiye 'ye ait depolarda tutmaktayız. Böylece de diğer bir çok on-line satış sitesinin aksine, ürünü kargo firmasına teslim etmeden önce ürünlerimizin büyük bir kısmında tedarik edilmeleri için 3-4 günlük ekstra sürelere ihtiyaç duymamaktayız. (Sizleri daha fazla ürün çeşidi ile buluşturabilmek için ürünlerimizin küçük bir bölümünün stoğu mağazalarımızdan temin edilmektedir. Bu ürünler için kargoya teslim süresi 3 ila 7 iş günü arasında değişmektedir. Ürün detayında "Hızlı Teslimat" ibaresi bulunmayan ürünlerin stoğu mağazalardan temin edilmektedir. Alışveriş sepetinizde bu ürünler bulunması durumunda, siparişiniz ancak mağazadan ürünlerin temin edilmesinin ardından kargoya verilecektir.)


Bu kapsamda ödemesi tamamlanarak onaylanmış siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargo firmamıza paketlenmiş olarak teslim edilir. Kampanya dönemlerinde ve stoğu mağazalarımızdan temin edilebilen bazı ürünlerde siparişlerin gönderim süresinde birkaç gün gecikme yaşanabilmektedir.*

Siparişlerinizde lütfen muesliiturkey@gmail.com  adresimize elektronik posta ile ulaşarak Mueslii Türkiye  müşteri hizmetleri temsilcimizle iletişime geçiniz.

Ayrıca, siparişiniz kargoya verildiği zaman, sistemlerimiz tarafından size kargo teslimat e-postası otomatik olarak gönderilecektir. Bu e-posta ile siparişinizin ne zaman kargoya teslim edildiğini öğrenebilir, Hesabım>Siparişlerim sayfasına girerek de siparişinizin durumunu rahatça görebilirsiniz.

Siparişlerinizi size en kısa sürede teslim etmek bizim açımızdan büyük önem taşımaktadır. Bu süre teslim almak istediğiniz noktanın durumuna göre siparişinizin onaylanmasına müteakip 2 iş günü (büyük il merkezleri) ile 10 iş günü arasında değişebilmektedir. 
Teslimatı konusunda zaman kısıtı bulunan siparişleriniz için, kargo gönderim sürelerini göz önünde bulundurmanızı önemle rica ederiz.